دریافت لوح و تقدیرنامه دو ستاره تعالی سازمانی در ششمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت

Image

     شرکت تولیدات پتروشیمی قائدبصیر گلپایگان با ارتقای عملکرد سازمانی در حرکت به سوی تعالی ، در ششمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت ، موفق به کسب تقدیر نامه دو ستاره گردید.

 جایزه تعالی و پیشرفت با هدف ارتقای بهره وری طراحی شده است، این دوره از جایزه با حضور بیش از 196 شرکت فعال کشور، برگزار گردید.

شرکت تولیدات پتروشیمی قائدبصیر گلپایگان پس از ارزیابی تیم ارزیاب و بررسی مستندات ارزیابی ، موفق به دریافت تقدیرنامه دو ستاره تعالی شد.

 جناب آقای مهندس پرتوی، مدیرعامل شرکت تولیدات پتروشیمی قائدبصیر با اشاره به کسب تقدیرنامه دو ستاره و بهبود مجموعه امتیازات کسب شده در معیارهای مدل تعالی و پیشرفت در سال جاری نسبت به سال گذشته، این روند را نشانه قرار گرفتن شرکت تولیدات پتروشیمی قائدبصیر در مسیر تعالی دانست.

وی با اعلام این خبر ضمن تقدیر و تشکر از همت و همراهی مدیران، دبیران و اعضاء محترم کارگروه های تعالی و تمامی همکارانی که در فرآیند خود ارزیابی و ارزیابی نهایی تعالی سازمانی در سال جاری به هر نحوی مشارکت نموده اند ، این موفقیت را به کلیه همکاران سخت کوش خود در شرکت تولیدات پتروشیمی قائدبصیر تبریک گفته و آن را مرهون تلاش و زحمات همه کارکنان و جدیت و پشتکار تیم‏های تعالی و حمایت و همراهی مدیران و کارشناسان دانسته و اظهار امیدواری نمود انشاالله در دوره‌های آتی ارزیابی تعالی، جوایز و تندیس‌های سطوح بالاتر کشوری را کسب نمائیم.